Всеукраїнська конференція до Дня працівників легкої промисловості

10 червня 2021 року відбулася Всеукраїнська конференція до Дня працівників легкої промисловості „Сучасна підготовка кваліфікованих робітників легкої промисловості у закладах професійної (професійно-технічної) освіти”.

Мета проведення заходу: обмін досвідом щодо реалізації сучасних освітніх практик у професійну підготовку кваліфікованих робітників, а також обговорення стану та перспектив розвитку легкої промисловості як галузі.

Організатором заходу став НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, до участі долучилися педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти України та представники навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти України.

Представлені учасниками заходу напрацювання були різнопланові, корисні, цікаві, змістовні та охоплювали різноманітні сфери освітнього процесу: формування інноваційного освітнього середовища у контексті проектування особистісного розвитку здобувачів освіти; упровадження елементів дуальної форми навчання у підготовку робітничих кадрів; впровадження інноваційних форм підготовки кваліфікованих робітників; розвиток креативності та творчості здобувачів освіти шляхом залучення їх до позаурочної діяльності.

Гостем заходу стала Голда Виноградська, голова громадської спілки „Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України „FashionGlobusUkraine”, яка розповіла про співпрацю роботодавців та закладів професійної (професійно-технічної) освіти у процесі підготовки робітничих кадрів для галузі.

Організатори конференції щиро дякують доповідачам за виступи та вітають з прийдешнім святом Днем працівників легкої промисловості.

Зичимо здоров’я, натхнення, нових творчих планів,

Хай легко працюється,

Добре живеться,

Все вміється, множиться і додається.

Здоров’я міцного, щастя без краю,

Усього найкращого щиро бажаємо!