Виховна робота

Нормативно-правова база

– Нормативно-правове забезпечення виховної роботи у 2020/2021 н.р.
– Обласна Концепція виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки

Створення безпечного освітнього середовища

– ПАМ’ЯТКА
– Наказ МОН України від 02.10.2019 №1047 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами»
– Лист МОН України від 27.06.2019 №1/9-414 «Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок»
– Лист МОН України від 29.01.2019 №1/19-881 «Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 №2657-VІІІ»
– Наказ НМЦ ПТО у Полтавській області від 05.05.2021 № 11 “Про підсумки обласного проєкту “Формування безпечного освітнього середовища закладу професійної (професійно-технічної) освіти”

Національно-патріотичне виховання

– Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції до 250-річчя фундатора нової української літератури Івана Котляревського 
– Порядок проведення обласного конкурсу серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання та використання коштів для нагородження переможців 
– 100-річчю Української революції присвячується 
– Профтехосвіта Полтавщини: історія і сьогодення 
– Проект 80 років Полтавщині
– Про підсумки обласного творчого проекту «Профтехосвіта Полтавщини: історія і сьогодення»
– З Антоном Семеновичем Макаренком – у XXI століття

Протидія торгівлі людьми

Міжнародна організація з міграції приділяє особливу увагу запобіганню торгівлі людьми у співпраці з державними установами в галузі соціальної політики та освіти, правоохоронними органами, іншими міжнародними організаціями, а також мережею організацій громадянського суспільства по всій території України. Робота МОМ спрямована на населення в цілому та окремі групи ризику. Особлива увага зосереджена на інформуванні молоді, проведенні профілактичної роботи з учнями.

Рішенням навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області закладам професійної (професійно-технічної) освіти області від 26.03.2018 рекомендовано впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» (для учнів професійно-технічних навчальних закладів) : методичні рекомендації / авт.-упор. Н. І. Бойчук, С. В. Терницька; за заг. ред. І. Д. Звєрєвої, Ж. В. Петрочко. – К. : ФО-П Буря О.Д., 2014. – 308с. Ознайомитися та завантажити посібник, а також комікси для проведення занять можна тут.

Програма схвалена Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. Її місія – просвітницька, профілактична; завдання – формування у молоді почуття особистої гідності: особливе моральне ставлення людини до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства, в якому визнається цінність особистості.

Євроінтеграція України

Усі знають, що в Україні знаходиться географічний центр Європи, а от хто знає, що в Україні є свої пустеля “Сахара” і місто, яке називають «українською Венецією»? І ще багато цікавого, що робить нашу країну унікальною і дивовижною.

Кременчуцька бібліотека-філія №8 підготувала електронну презентацію «Наша країна – серце Європи», висвітливши найцікавіші і маловідомі факти про Україну.

Корисні посилання:

Офіційний сайт Україна – НАТО

Порадник щодо безпечного працевлаштування в країнах Європейського Союзу

Інформаційний бюлетень “Європейський Союз: основні факти”