ІІ Всеукраїнська конференція до Дня працівників легкої промисловості

Відповідно до Указу Президента України, починаючи з 1994 року, щорічно у другу неділю червня своє професійне свято відзначають працівники галузі легкої промисловості.

Заклади професійної (професійно-технічної) освіти України здійснюють підготовку професійний та мобільних кваліфікованих працівників галузі легкої промисловості: швачок, кравців, закрійників, вишивальників, кушнір-розкрійників та інших. Дані професії є актуальними та затребуваними на ринку праці.

Для якісного надання освітніх послуг необхідний постійний професійний розвиток та вдосконалення існуючих методів та прийомів навчання. Саме з метою обміну досвідом та популяризації професійної освіти 7 червня 2023 року відбулася ІІ Всеукраїнська конференція до Дня працівників легкої промисловості „Сучасна підготовка кваліфікованих робітників легкої промисловості у закладах професійної (професійно-технічної) освіти”.

Організатором заходу став НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, до участі долучилися педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти та представники навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти України.

Спікери конференції: Лілія Шкреба (ДНЗ „ПЦ ПТО ДСЗ”), Світлана Кісіль (КПЛ ім. А.С. Макаренка), Зоя Панченко, Юлія Ольховська та Олена Шевченко (ДНЗ „РЦ ПТО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області”) продемонстрували учасникам свої напрацювання та поділились досвідом щодо створення кваліфікаційних центрів, розвитку креативності та творчості здобувачів освіти, ефективного використання кадрової логістики, практичного використання інформаційно-комунікаційних технологій у професіях швейного напрямку, діджиталізації освітнього процесу.

Щодо участі закладів професійної (професійно-технічної) освіти у профорієнтаційному фестивалі „Велич і героїзм професійної освіти України” розповіла Голда Виноградська, голова громадської спілки „Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України „FashionGlobusUkraine”.

Організатори конференції щиро дякують спікерам за виступи та вітають всіх з прийдешнім святом Днем працівників легкої промисловості.