У рамках проведення тижня охорони праці НМЦ ПТО у Полтавській області було організовано та проведено два заходи обласного рівня.

26 травня 2023 року у режимі онлайн відбулося засідання обласної методичної секції викладачів предмета „Охорона праці” на тему „Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності викладачів охорони праці”.

Під час роботи секції будуть обговорюватися наступні питання;

  1. Інформаційно-комунікаційна компетентність як важлива складова професійної компетентності сучасного педагога – методист НМЦ ПТО І. Пазич.
  2. Використання електронних опорних конспектів (інфографіка) як засіб розвитку пізнавальної діяльності учнів – заст. директора з НВР Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука О. Скірська.
  3. Організація позаурочної діяльності учнів з предмета „Охорона праці” – викладач  Полтавського професійного ліцею І. Рябко.
  4. Використання вебтехнологій на уроках теоретичної підготовки – викладач професійно-теоретичної підготовки Полтавського вищого професійного училища ім.. А.О. Чепіги І. Степаненко.

Засідання закінчилось підведенням підсумків і прийняттям методичних рекомендацій.

28 травня 2023 року у режимі онлайн було проведено інтелектуальну гру для здобувачів освіти Web-квест з предмета „Охорона праці” „АБЕТКА БЕЗПЕКИ”.

Здобувачі освіти дуже активно взяли участь у проходженні квесту. Загальна кількість учасників склала – 231, успішно пройшли квест  більше 70%  гравців.

Вітаємо здобувачів освіти з успішним виконанням завдань і дякуємо викладачам охорони праці за якісну підготовку з предмета!

Результати квеста можна переглянути за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aoHH8p2UxA-FixWD171VzfURAB5KKHEZ/edit?usp=sharing&ouid=106911884803028924767&rtpof=true&sd=true

Правильні відповіді для перевірки:

1. Станція: “Обізнаний – значить озброєний!”

«Дотримання вимог охорони праці не варто нічого. Недотримання може коштувати життя.»

2. Станція: “Маю право”

«За безпеку треба платити, а за її відсутність – розплачуватися!»

3. Станція: «Гра з вогнем»

«Якщо настало завтра – значить, ви без пригод працювали вчора.»

4. Станція: «Електричний удар»

«Працюючи безпечно ви можете постаріти, працюючи небезпечно – померти!»

5. Станція «Медична аптечка»

«Дотримання вимог безпеки робить першу допомогу неактуальною»