Круглий стіл „Впровадження Державного освітнього стандарту з професії „Кравець”

Впровадження Державних освітніх стандартів у освітній процес є складним та багатогранним процесом, який передбачає спільну роботу всього педагогічного колективу закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

З ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області, з метою якісної організації впровадження Державного освітнього стандарту з професії „Кравець”, 28 березня 2023 року відбулося засідання круглого столу за участі представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Спікерами заходу стали методисти НМЦ ПТО у Полтавській області: Тетяна Дмитренко та Наталія Бойко, які ознайомили присутніх з основними аспектами впровадження ДОС з професії „Кравець”, акцентували увагу на особливостях розробки робочих навчальних планів та відповідної навчально-плануючої документації.

Під час засідання представники ЗП(ПТ)О Полтавської області отримали відповіді на нагальні питання та обговорили основні моменти щодо здобуття професії „Кравець” за різними видами підготовки відповідно до Державного освітнього стандарту затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №81 від 27.01.2023.