Засідання навчально-методичної ради

31 січня 2023 року у режимі онлайн відбулося засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області.

Про підсумки роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області у 2022 році, пріоритетні напрями діяльності у 2023 році ґрунтовно доповіла директор установи Ірина Долина.

Про реалізацію обласного проєкту „Підвищення ефективності функціонування вебсайтів закладів професійної (професійно-технічної) освіти” докладно розповіла Надія Кругліковська, методист НМЦ ПТО у Полтавській області.

Ірина Пазич, методист установи, поінформувала присутніх про хід реалізації обласного проєкту „Розвиток професійних компетентностей шляхом оволодіння новітніми виробничими технологіями під час стажування педагогічних працівників”. Окреслила проміжні результати Проєкту.

Оксана Булочнікова розповіла про STEM-освіту, як ключовий фактор удосконалення освітнього середовища ЗП(ПТ)О. Методист наголосила на важливості впровадження елементів STEM-освіти в освітній процес закладів. Звернула увагу на посиленні дослідно-експериментальної, конструкторської та винахідницької діяльності.

З метою вивчення на обласному рівні передового педагогічного досвіду викладач Полтавського професійного ліцею Ольга Кучеренко, викладач РЦ ПТО №1 м. Кременчука Ірина Мальченко, викладач ДНЗ „Гадяцьке вище професійне аграрне училище” Іванна Йоник-Марченко презентували власний перспективний педагогічний досвід.

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради та затверджені навчально-методичні напрацювання педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області та НМЦ ПТО.