Онлайн-засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О

18 жовтня 2022 року відбулося онлайн-засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О на тему „Ключові пріоритети у діяльності бібліотек ЗП(ПТ)О у сучасних умовах”.

Засідання відкрила директор НМЦ ПТО у Полтавській області Ірина Долина.  

Методист НМЦ ПТО Леся Ловко звернула увагу бібліотекарів ЗП(ПТ)О на основні напрями роботи бібліотеки на 2022/2023 навчальний рік: інформаційний супровід безпечного освітнього середовища, медіакомпетентність бібліотекарів, реалізація обласного проєкту учнівських творчих робіт „Українська ідентичність: від калини за вікном до родини за столом”, обмінний фонд навчальної літератури, мережева акція „Світ Сковороди”.

Про застосування на практиці методичних рекомендацій Міністерства культури та інформаційної політики щодо актуалізації бібліотечних фондів у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України розповіла бібліотекар ПТУ №26 м. Кременчука Тетяна Копичко.

Своїм досвідом проведення обласної декади бібліотек поділилася бібліотекар ППЛСП Олександра Волошко.

З метою підвищення професійної компетентності бібліотекарів ЗП(ПТ)О Світлана Безкровна, бібліотекар РЦ ПТО №1 м. Кременчука, запропонувала учасникам семінару освітні платформи для проходження короткотермінових курсів.

У ході засідання бібліотекарі мали можливість обмінятися досвідом роботи бібліотеки під час війни. Руслана Візір та Оксана Калініченко (бібліотекарі ПТУ №46 с. Лазірки та РПАЛ ім. І.Г.Боровенського відповідно) розповіли про бібліотечні послуги в умовах дистанційного навчання.

По закінченню семінару були прийняті рекомендації.

Матеріали засідання можна переглянути на сайті методиста НМЦ ПТО Лесі Ловко https://lesja1704.wixsite.com/metodist у розділі „Обласна секція бібліотекарів”.