Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області

6 жовтня 2022 року у режимі онлайн відбулося засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області.

Валентина Франчук, начальник відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти, виховної роботи, науки та інновацій управління освітньої діяльності Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА, поінформувала про результати вивчення стану освітнього процесу ЗП(ПТ)О області протягом 2021/2022 навчального року, наголосила на нагальних питаннях діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області та окреслила першочергові завдання на 2022/2023 навчальний рік.

Про реалізацію єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО у Полтавській області „Впровадження цифрових технологій у процес підготовки кваліфікованих робітників ЗП(ПТ)О в контексті цифрової трансформації освіти” у 2021/2022 навчальному році розповів заступник директора з методичної роботи Віктор Гриженко.

Методист Тетяна Дмитренко проаналізувала роботу навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням, створених на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області.

Про національно-патріотичне виховання в умовах війни докладно доповіла методист Лідія Левада.

Методист Олена Ярина розповіла про плани та перспективи підвищення кваліфікації педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

З метою вивчення на обласному рівні передового педагогічного досвіду викладач інформатики ПТУ №44 м. Миргорода Сергій Сидоренко та викладач англійської мови Полтавського професійного ліцею Аліна Мартиненко презентували власний перспективний педагогічний досвід.

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради.