Організація освітньої діяльності ЗП(ПТ)О області у 2022-2023 навчальному році

28 вересня 2022 року в режимі онлайн відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

З питаннями організації освітньої діяльності ЗП(ПТ)О області у 2022-2023

навчальному році виступила Валентина Іванівна Франчук, начальник відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної, виховної роботи, науки та інновацій управління освітньою діяльністю.

Про методичний супровід організації освітньої діяльності ЗП(ПТ)О у 2022-2023 навчальному році розповіла Ірина Сергіївна Долина, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області.

Також розглядалися актуальні питання: діяльність навчально-практичних центрів на базі ЗП(ПТ)О (проблеми та шляхи вирішення) та оновлення змісту підготовки кваліфікованих робітників у ЗП(ПТ)О на основі нових державних освітніх стандартів.

З організацією змішаного навчання у ЗП(ПТ)О, використанням онлайн- застосунків при його організації та оцінюванням навчальних досягнень здобувачів освіти поділилися досвідом роботи Вероніка Мазур, заступник директора з  Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука, Леся Бударова, заступник директора з НВР Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків, Яніна Монастиренко,  заступник директора з НВР Професійного аграрного ліцею м. Кобеляки.