Навчально-практичний семінар

10 лютого 2022 року на базі НМЦ ПТО у Полтавській області відбувся навчально-практичний семінар „Впровадження системи автоматизованого проєктування „БудКАД” у підготовку кваліфікованих робітників для будівельної галузі”. Семінар був проведений за участі кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Тетяни Волкової, яка презентувала електронні підручники «Будівельне креслення» та «Технічне креслення» і ознайомила учасників семінару з особливостями роботи у програмі «САПР БудКАД».

Захід було проведено у рамках роботи обласних методичних секцій викладачів та майстрів виробничого навчання професій будівельного, деревообробного профілів і викладачів предметів „Інформатика” та „Інформаційні технології”.

У семінарі взяли участь: заступник директора НМЦ ПТО у Полтавській області Віктор Гриженко, методисти НМЦ ПТО, які координують вищезазначені профілі, Алла Кононенко та Надія Кругліковська та викладачі ЗП(ПТ)О вищезазначених предметів.