Круглий стіл для педагогічних працівників

У відповідності до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області на 2022 рік 09 лютого 2022 року, в режимі відеоконференції, був проведений круглий стіл для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О „Основні аспекти впровадження державного освітнього стандарту на основі компетентнісного підходу з професії „Кухарˮ.

До участі у заході долучилися заступники директорів з навчально-виробничої роботи, методисти, голови методичних комісій та педагогічні працівники відповідного профілю закладів професійної (професійно-технічної) освіти області (70 осіб).

Досвідом роботи методичних комісій поділилися представники Вищого професійного училища ім. А.О. Чепіги (Оксана Птиця), Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука (Марина Єльченко) та Професійно-технічного училища № 44 м. Миргорода (Євгенія Дрімайло).

В ході обговорення були висвітлені актуальні питання:

  • нормативна база впровадження державного освітнього стандарту;
  • види підготовки та інтеграції професій, за якими можливе навчання здобувачів освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти;
  • перелік предметів загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки;
  • основні моменти формування ключових та професійних компетентностей при підготовці кваліфікованих робітників за професією;
  • рекомендації, щодо розроблення робочих навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників.

Матеріали Круглого столу