Обласна методична секція викладачів і майстрів в/н

19 січня 2022 року на базі навчально-практичного центру сучасних слюсарних технологій (Професійно-технічне училище №26 м. Кременчука) відбулося засідання обласної методичної секції викладачів і майстрів виробничого навчання з професій машинобудування та транспорту на тему „Формування готовності  майбутніх кваліфікованих робітників до конкуренції на ринку праці”. Під час роботи секції обговорювалися питання осучаснення змісту і методів професійної підготовки, розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників, впровадження сучасних виробничих технологій у освітній процес. Також педагоги ознайомилися з інтерактивним освітнім програмним забезпеченням МozaBook для підготовки кваліфікованих робітників транспортної галузі.

В рамках обласного проєкту „Розвиток професійних компетентностей шляхом оволодіння новітніми виробничими технологіями під час стажування педагогічних працівників (з використанням ресурсів НПЦ)” для учасників секції були проведені майстер-класи:

  • „Виконання шиномонтажних робіт; балансування колеса легкового автомобіля”;
  • „Виконання робіт з регулювання кутів установки коліс легкового автомобіля (розвал-сходження)”;
  • „Регулювання фар легкового автомобіля”;
  • „Виконання робіт на свердлильному верстаті з лазерним наведенням на точку свердління”;
  • „Виконання робіт на гідравлічному обладнанні (гідравлічний прес; гідравлічний трубогиб; гідравлічний кран; гідравлічний домкрат)”.

У засіданні секції взяли участь 44 педагогічні працівники із 17 ЗП(ПТ)О області. Усі учасники майстер-класів отримали сертифікати.

Дякуємо працівникам НПЦ: директору, координаторам, майстрам в/н і викладачам ПТУ №26 м. Кременчука за розробку та проведення цікавих заходів з метою підвищення рівня фахових компетентностей педагогів ЗП(ПТ)О нашого регіону!