Нарада щодо упровадження SELFIE

18 січня 2022 року відбулась нарада для координаторів та відповідальних за цифровізацію щодо упровадження інструменту SELFIE у закладах професійної (професійно-технічної) освіти регіону.

Ірина Долина, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області зазначила, що SELFIE – це  безкоштовний, простий у використанні онлайн-інструмент для самооцінки  закладів освіти. Він використовується лише для самоаналізу стану цифровізації та ефективності використання цифрових технологій у конкретному закладі освіти. Використання SELFIE допомагає закладам освіти реалізовувати демократичний підхід до управління, організовувати моніторинг діяльності закладу щодо ефективності використання сучасних цифрових технологій, ефективно реагувати на зміни та управляти ними.

Надія Кругліковська, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області, розповіла про інструмент, особливості реєстрації та роботи з ним. Також були окреслені строки виконання проєкту.

Деякі заклади професійної (професійно-технічної) освіти регіону уже мали успішний досвід роботи з опитувальником. Тож сьогодні представники цих закладів мали можливість поділитися враженнями від роботи та результатами звіту. А саме, Сергій Сидоренко (викладач Професійно-технічного училища №44 м. Миргорода) практично показав шлях реєстрації закладу на сайті та подальшої роботи, аналіз результатів.

Заступник директора з НВР Євген Данілець та методист Любов Нєвєдрова Полтавського професійного ліцею транспорту розповіли про особливості роботи з інструментом та зазначили, що розпочинають другу сесію опитування.

Для координаторів зібрана база матеріалів, для полегшення роботи з сервісом.