Обласна секція викладачів предметів „Інформатика” та „Інформаційні технології”

30 листопада 2021 року в режимі онлайн відбулося засідання обласної секції викладачів предметів „Інформатика” та „Інформаційні технології” на тему „Формування цифрової компетентності здобувачів освіти на уроках інформатики шляхом впровадження інтерактивних технологій навчання в умовах діджиталізації освітнього процесу”.

Під час заходу були визначені напрями діяльності обласної методичної секції на 2021-2022 н.р. (методист НМЦ ПТО у Полтавській області Надія Кругліковська) та розглянуті актуальні питання, сервіси, інструменти, платформи для роботи:

1. „Використання тестових технологій на уроках інформатики (викладач Полтавського професійного ліцею сфери послуг Сергій Рябов).

2. „Використання технологій змішаної та доповненої реальності у навчанні (викладач Професійно-технічного училища №44 м. Миргорода Сергій Сидоренко).

3. „Впровадження та використання електронних посібників в освітньому процесі під час змішаного навчання” (викладач Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука Олеся Тристан).

4. Майстер-клас „Інтернет-олімпіади та конкурси як крок до цифрової компетентності” (викладач ДПТНЗ „Професійний аграрний ліцей” м. Кобеляки Марина Кобеляцька).

Матеріали секції.