Вітаємо переможців!

11 листопада 2021 року на виконання наказу Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА № 344 від 28.09.2021 у м. Кременчук відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine 2021-2022” (регіональний відбір).

Це конкурс професійної майстерності, що спрямований на підвищення престижу робітничих професій. Він також є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади.

У цьому році у регіональному відборі взяли участь 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти та 2 заклади фахової передвищої освіти.

24 учасника конкурсу боролися за честь представити Полтавщину на Всеукраїнському рівні за 5 компетенціями.

Конкурcні завдання вимагали від конкурсантів високого рівня професійної підготовки.

Дякуємо керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти за створення локацій та відповідних умов для проведення конкурсу на високому рівні: Несену М.Г. (ВПУ №7 м.Кременчука), Зубкову О.О. (Кременчуцький професійний ліцей ім. А.С.Макаренка), Жарову Є.С. (ПТУ № 26 м.Кременчука).

Дякуємо провідним підприємствам міст Кременчука і Горішні Плавні за активну участь у підготовці та проведенні І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine 2021-2022”, за дієву спонсорську допомогу у оснащенні локацій та матеріальне заохочення для конкурсантів

Відеоматеріали Конкурсу.