ГЛИБОКО СУМУЄМО

Сьогодні, 12 листопада 2021 року, відійшла у вічність наша колега, досвідчена мудра наставниця, чуйна, добра людина, справжня жінка, любляча мати, бабуся – Тетяна Сергіївна Короп. Підступна хвороба забрала її життєві сили. Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області зазнав непоправної втрати.

Педагог за покликанням, відповідальна по життю, тендітна і водночас сильна жінка все життя присвятила навчанню та вихованню учнівської молоді. З її легкої руки тисячі вихованців пішли у великий світ, здобуваючи малі й великі перемоги, дякуючи невичерпній життєвій енергії Тетяни Сергіївни.

42 роки на педагогічній ниві, із них 27 у профтехосвіті. Від вихователя дитячого садочка, вчителя загальноосвітньої школи, викладача училища — до методиста та заступника директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області. Завдяки своєму досвіду, знанням, цілеспрямованості, високим морально-етичним принципам Тетяна Сергіївна користувалася у колег та педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти заслуженим авторитетом і повагою. Все її життя – нескінченна відданість обраній справі та служіння людям. Визнаємо і цінуємо особистий внесок Тетяни Сергіївни у розвиток профтехосвіти нашого регіону.

Цього жалобного дня висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, усім, хто знав і любив Тетяну Сергіївну. Світла пам’ять про таку добру інтелігентну жінку збережеться в наших серцях, а її ім’я – в історії професійно-технічної освіти Полтавської області.