Засідання навчально-методичної ради

21 вересня 2021 року на базі Професійно-технічного училища №4 м. Полтави відбулося засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області.

Директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Ірина Долина ознайомила присутніх із новим складом навчально-методичної ради та експертної ради на 2021/2022 навчальний рік (накази НМЦ ПТО №16 та №17 від 01.09.2021 відповідно).

Валентина Франчук, головний спеціаліст відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти, виховної роботи, науки та інновацій управління освітньої діяльності Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, поінформувала про результати вивчення стану освітнього процесу ЗП(ПТ)О області протягом 2020/2021 н.р. та наголосила на нагальних питаннях діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області у 2021/2022 навчальному році.

Про стан забезпечення новими підручниками ЗП(ПТ)О області на 2021/2022 навчальний рік докладно доповіла методист Лідія Левада.

Про підсумки реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО у Полтавській області „Підвищення професійної компетентності педагогів у контексті сучасних освітніх технологій” та затвердження нової єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО у Полтавській області „Впровадження цифрових технологій у процес підготовки кваліфікованих робітників ЗП(ПТ)О в контексті цифрової трансформації освіти” розповів заступник директора з методичної роботи Віктор Гриженко.

Методист Ірина Пазич доповіла про підсумки реалізації обласних проєктів творчих учнівських робіт „Охорона праці в моїй професії” та „Електрозварювання — в основі патонівських відкриттів”, а також продемонструвала кращі учнівські роботи.

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради.