Обласна секція викладачів хімії, біології і екології

14 квітня 2021 року в онлайн режимі відбулося засідання обласної секції викладачів хімії, біології і екології закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на тему „Від дистанційного до змішаного навчання. Нові виклики дарують нові можливості”.

Із вітальним словом до учасників звернулася ІРИНА ДОЛИНА – директор НМЦ ПТО у Полтавській області.

Окрім питань дистанційного та змішаного навчання, дуже актуальним залишається впровадження STEM-освіти в ЗП(ПТ)О. Методист ПОІППО ім. М.В. Остроградського ВІКТОР БУР’ЯН поділився з викладачами можливостями цифрової лабораторії Einstein та запропонував методичну допомогу щодо використання даної лабораторії.

Після підведення підсумків були прийняті рекомендації секції викладачів фізики і математики.

Усі підготовлені до засідання матеріали стосувались власного досвіду в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Викладач біології і екології ДНЗ „Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г.Боровенського” ЛЮБОВ СУК розповіла, як вона використовує STEM-обладнання на своїх уроках.

Методист НМЦ ПТО у Полтавській області ОКСАНА БУЛОЧНІКОВА зосередила увагу учасників засідання на досягнутому у впровадженні STEM-освіти у ЗП(ПТ)О і на перспективах розвитку.

Викладач хімії, біології і екології ВПУ №7 м.Кременчука Полтавської області ЛЮДМИЛА ТОКШЕЛУКОВА поділилася досвідом роботи у сфері міждисциплінарних зв’язків у освітньому процесі та використання STEM-елементів при викладанні нового матеріалу та закріпленні вивченого.

Для підвищення інформаційної грамотності викладачів хімії, біології і екології, свій досвід створення підручників, посібників, квестів презентувала викладач біології з основами екології РЦ ПТО №1 м. Кременчука СВІТЛАНА ДАНИЛЕЙКО.

Цікаво розповіла про предметні тижні і STEM-дні у Полтавському професійному ліцеї викладач біології і екології ОЛЕНА ШАПОВАЛ.

Про підготовку до запланованої у наступному навчальному році олімпіади з хімії своїми думками поділилась викладач хімії, біології і екології ДНЗ „Полтавський політехнічний ліцей” ЮЛІЯ ХАЛІМОН.