Засідання навчально-методичної ради

9 квітня 2021 року у режимі онлайн відбулося чергове засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області.

Засідання відкрила директор НМЦ ПТО у Полтавській області Ірина Долина. Вона акцентувала увагу на головних подіях сьогодення, а саме:

  1. Указ Президента України від 30.03.2021 року «Про пріоритетні заходи щодо розвитку професійної (професійно-технічної) освіти», яким передбачено створення Ради з питань розвитку ПТО та визначення першочергових заходів для посилення ролі профтехосвіти в економічному розвитку держави.
  2. Внесено зміни у постанову КМУ «Про порядок розподілу субвенції на створення НПЦ у 2021 році» — продовжено термін подачі та доопрацювання заявок від закладів до кінця квітня поточного року.
  3. Порядок проведення ДПА у формі ЗНО. Комітет з питань науки та освіти ВР запропонував, як і в минулому році ЗНО залишити обов’язковим лише для учнів, що мають намір вступати до ЗВО.

Про розгортання ліцензії Microsoft Office 365 A1 серед ЗП(ПТ)О Полтавської області розповіла Надія Кругліковська, методист НМЦ ПТО у Полтавській області.

Віктор Гриженко, заступник директора з методичної роботи НМЦ ПТО у Полтавській області, доповів про електронний контент як засіб підвищення ефективності професійної підготовки кваліфікованого робітника.

Про хід реалізації обласного проєкту „Формування безпечного освітнього середовища закладу професійної (професійно-технічної) освіти” розповіла Лідія Левада, методист НМЦ ПТО у Полтавській області. Також вона презентувала методичні рекомендації „Стандарти, критерії та індикатори безпечного освітнього середовища закладу професійної (професійно-технічної) освіти”.

Ірина Пазич, методист НМЦ ПТО у Полтавській області поінформувала про стан реалізації обласного проєкту „Розвиток професійних компетентностей шляхом оволодіння новітніми виробничими технологіями під час стажування педагогічних працівників”.

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради та затверджені методичні напрацювання педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області та методистів НМЦ ПТО у Полтавській області.

Рішення НМР