Обласна секція викладачів та майстрів в/н професій сфери послуг

31 березня 2021 року в онлайн режимі відбулося засідання обласної секції викладачів та майстрів виробничого навчання професій сфери послуг („Перукар”, „Манікюрник”, „Педикюрник”) закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на тему „Інноваційні технології при підготовці робітників сфери послуг”.

Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Тетяна Дмитренко зосередила увагу учасників засідання на питанні підвищення професійної компетентності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О шляхом стажування та участі у майстер-класах, семінарах та тренінгах професійної спрямованості. Були надані рекомендації щодо сервісів та платформ на яких можна отримати нові знання та підвищити професійну компетентніст, а також контакти ЗП(ПТ)О України, які здійснюють підвищення кваліфікаційного розряду та стажування з професій сфери послуг.

Також був здійснений аналіз результатів квесту з предмета „Перукарська справа” серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області, який відбувся у лютому 2021 року.

Відповідно до рішення Навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області від 24.12.2020 (протокол №2),  досвід роботи майстра виробничого навчання Полтавського професійного ліцею сфери послуг Оксани Холодняк „Розвиток творчих здібностей учнів як умова розкриття їх особистісного потенціалу” рекомендовано для вивчення на рівні області. Під час засідання обласної секції відбулася його презентація.

Свої напрацювання щодо проведення тижня методичної комісії сфери послуг, а саме найкращі досягнення та інноваційні ідеї, продемонструвала Ганна Романко, викладач професійно-теоретичної підготовки Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С.Макаренка.

Інноваційні методи вивчення теорії кольорів на уроках теоретичного та виробничого навчання представила Юлія Дуброва, майстер виробничого навчання Регіонального центру професійно-технічної освіти м.Зіньків.

По завершенню засідання були підведені підсумки та прийняті рекомендації.