Обласна методична секція викладачів іноземної мови та зарубіжної літератури

18 березня 2021 року у режимі онлайн відбулося засідання обласної методичної секції викладачів іноземної мови та зарубіжної літератури на тему „Використання інноваційних технологій як засіб підвищення мотивації до вивчення літературних творів”.
Виступ координатора секції, методиста НМЦ ПТО у Полтавській області Тетяна Короп був присвячений особливостям формування читача у цифрову епоху.
Оксана Мацюк, викладач ПТУ №46 с. Лазірки, докладно зупинилася на візуалізації як тренді сучасного освітнього середовища.
Досвідом використання сучасних методик формування мотивації до вивчення зарубіжної літератури у здобувачів освіти на уроках та в позаурочній роботі поділилася викладач РЦ ПТО № 1 м. Кременчука Наталія Козловська.
Про формування ключових і предметних компетентностей учнів шляхом ефективного поєднання традиційних та інноваційних форм організації навчально-пізнавальної діяльності на уроках зарубіжної літератури розповіла голова секції Любов Скріпченко, викладач КПЛ ім. А.С. Макаренка.
Актуальність теми засідання спонукала її учасників до відвертої розмови про роль літератури в епоху цифрових технологій, про важливість формування особистості учнів засобами художнього слова.
Матеріали засідання