Обласна секція методистів ЗП(ПТ)О Полтавщини

24 лютого 2021 року в режимі відеоконференції відбулося засідання секції методистів ЗП(ПТ)О регіону.
Виступ директора НМЦ ПТО у Полтавській області Ірини Закапко був присвячений проблемам методичного супроводу підвищення кваліфікації і стажування, пошуку відповідей на виклики сьогодення щодо професійного розвитку педагогів закладів професійної освіти, організації заходів змагальницького характеру в умовах карантинних обмежень.
Юлія Хайчіна, методист ВПУ №7 м. Кременчука, детально зупинилася на нормативній базі як підґрунті для забезпечення неперервного професійного розвитку педагогічних працівників.
Ольга Цугуй, методист РЦ ПТО №1 м. Кременчука презентувала алгоритм роботи методиста щодо планування та організації підвищення кваліфікації педагогів закладу.
Своєрідний творчий звіт про роботу методиста у міжатестаційний період представила Лідія Мельник (Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол).
Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Тетяна Короп познайомила членів секції з професійним Стандартом вчителя закладу загальної середньої освіти, що був затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства № 2736 від 23.12.2020р. Цей документ втілює сучасний підхід до визначення переліку та опису загальних та професійних компетентностей і може стати орієнтиром для розвитку педагогів.
Матеріали роботи секції