Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області

30 січня 2024 року у режимі онлайн відбулося чергове засідання навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області.

Про підсумки роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області у 2023 році, пріоритетні напрями діяльності у 2024 році ґрунтовно доповіла директор установи Ірина Долина.

Про „STEM/STEAM/STREAM-освіта, як важлива складова формування комунікативної компетентності здобувачів освітиˮ докладно розповіла Оксана Булочнікова, методист НМЦ ПТО у Полтавській області.

Ірина Пазич, методист установи, поінформувала присутніх про підсумки реалізації обласного проєкту „Розвиток професійних компетентностей шляхом оволодіння новітніми виробничими технологіями під час стажування педагогічних працівників” та окреслила результати діяльності Проєкту.

Методист Тетяна Дмитренко розповіла про Національне агентство кваліфікацій: перспективи та можливості для сфери професійної (професійно-технічної) освіти. Методист наголосила на важливості створення кваліфікаційних центрів у закладах освіти. Звернула увагу на відбір експертів з акредитації кваліфікаційних центрів.

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради та схвалені навчально-методичні напрацювання педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області і методистів НМЦ ПТО у Полтавській області.