Проведено захист учнівських STEM-проєктів

Стем

Символічно у грудні-місяці за ініціативи НМЦ ПТО у Полтавській області з метою інтеграцій міжпредметних зв’язків, формування комунікативної компетентності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, підтримки їх творчих навичок та креативності у мисленні 11-12 грудня 2023 року відбувся захист учнівських STEМ-проєктів екологічного напрямку під назвою „STEMимо: професію здобуваємо і про довкілля дбаємо”.

Для участі у заході необхідно умовою було співпраця в координації підготовки до захисту STEM-проєкту викладачів трьох профілів: загальноосвітнього, професійно-теоретичного, виробничого навчання.

Заявки на участь подали 20 ЗП(ПТ)О Полтавської області.

З кожним роком цей захід набуває все більш професійного напрямку, поєднуючи у собі актуальність сьогодення, напрям на комфортність існування і людяність. Всі учасники захисту STEM-проєктів продемонстрували наукове розуміння природи і сучасних технологій, вміння працювати в команді та знаходити оригінальні рішення поставленої задачі.

Всі представлені STEM-продукти заслуговують найкращих відгуків.

Призові місця отримали:

І місце:

Роман Муковозов, Владислав Берлізов, Артем Клюка, Денис Скрипник, учні Полтавського професійного ліцею;

Антон Саєнко, Дмитро Приступа, Артем Кучук, учні ДНЗ „Гадяцьке вище професійне аграрне училище”.

ІІ місце:

Віталій Борейко, Дмитро Рибка, учні Вищого професійного училища №7              м. Кременчука Полтавської області;

Альбіна Тривайло, учениця ДНЗ „Решетилівський професійний аграрний ліцей                 ім. І.Г. Боровенського”.

ІІІ місце:

Денис Дяченко, учень Професійно-технічного училища №4 м. Полтава;

Богдан Киченко, Олександр Снопок, Дмитро Джебженяк, Ігор Рябенко, Юлія Танкова, Олександра Краваль, ДНЗ „Полтавський політехнічний ліцей”;

Костянтин Андрейко, Сергій Бардаков, Артем Кадюк, Андрій Крупа, Ірина Радченко, Віталій Сай, Денис Стельмах, учні Професійно-технічного училища №26                  м. Кременчука.

Вперше за всю історію захистів учнівських STEM-проєктів здобувачам освіти Професійно-технічного училища №44 м. Миргорода, а саме: Остапу Бурлаю, Едуарду Івашиненку, Вероніці Колєснік, Валерії Кулик було присвоєно „Гран-прі” за надзвичайно цікаву і корисну у використанні роботу – „Додаток „EcoSphere”, збережемо довкілля разом!”.

Всі інші учасники змагань були відзначені „Подяками”.

Вітаємо всіх здобувачів освіти і їх керівників з успішним захистом надзвичайно цікавих проєктів, та з прийдешніми святами! Бажаємо здоров’я, творчої наснаги, успіхів і нових відкриттів, добра, миру, віри в ЗСУ та наближення ПЕРЕМОГИ!