STREAM за участі викладачів всесвітньої історії та історії України    

31 жовтня 2023 року в онлайн режимі відбувся STREAM за участі викладачів всесвітньої історії та історії України закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на тему: „Крадучи історію: національна історія в протистоянні зі псевдо-історичними фактами Московії”.

Своїми роздумами з приводу даного питання з учасниками зібрання поділився доктор філософії, кандидат історичних наук Ігор Якович Щупак.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися зі змістом підручників з окупованих територій, насичених інтенсивною пропагандою та переконаннями у точках зору, які пропонує російське військово-політичне керівництво.

Чимало часу було відведено аналізу поняття „пропаганда” та принципах її побудови на проєктуванні, розробленні та просуванні різноманітних псевдоакадемічних наративів інтелектуалами, науковцями, експертами аналітичних центрів чи замаскованими лобістами з гарною репутацією, яких обдурили чи якими маніпулюють.

Загалом враження від зустрічі надзвичайно позитивні, викладачі історії ЗП(ПТ)О отримали багато нової і цінної інформації, пов’язаної з протидією дезінформації в інформаційній війні з ненависним сусідом, особливо, що стосується національної історії України.