Засідання НМР НМЦ ПТО у Полтавській області

6 жовтня 2023 року у режимі онлайн відбулося засідання навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області.

Директор установи Ірина Долина ознайомила присутніх із складом навчально-методичної ради та експертної ради на 2023/2024 навчальний рік (накази НМЦ ПТО №12 від 04.09.2023 та №11 від 01.09.2022 відповідно).

Валентина Франчук, начальник відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти, виховної роботи, науки та інновацій управління освітньої діяльності Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА, поінформувала присутніх про результати вивчення стану освітнього процесу ЗП(ПТ)О області протягом 2022/2023 навчального року, наголосила на нагальних питаннях діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області.

Методист Наталія Бойко проаналізувала результати навчання дорослого населення за програмами здобуття часткових кваліфікацій робітничих професій у рамках програми з відновлення та розбудови миру (UNDP).

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради.