Засідання НМР НМЦ ПТО у Полтавській області

28 червня 2023 року на базі ДНЗ „Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського” відбулося чергове засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Державного навчального закладу „Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського” Ніла Спільна.

Про результати вивчення стану викладання навчальних предметів „Трактори”, „Українська мова” протягом 2022/2023 навчального року розповіла директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Ірина Долина.

Віктор Гриженко, заступник директора з методичної роботи, розповів про вивчення та впровадження передового педагогічного досвіду педагогічних працівників.

Методист Тетяна Дмитренко докладно доповіла про реалізацію міжнародного проєкту “EU4Skills: кращі навички для сучасної України” у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області.

Про підсумки реалізації обласного проєкту „Українська ідентичність: від калини за вікном до родини за столом” розповіла Леся Ловко, методист установи.

Наталія Бойко, методист НМЦ ПТО, поінформувала присутніх про роботу обласної школи „Методика розроблення робочих навчальних планів для підготовки кваліфікованих робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти”.

Юлія Телятник, викладач інформатики ДПТНЗ „Професійний аграрний ліцей” м. Кобеляки, презентувала власний перспективний педагогічний досвід на тему „Методика створення персонального сайту викладача як важливий фактор ефективного освітнього процесу”

Тетяна Дмитренко представила членам ради методичні напрацювання педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної освіти та методистів НМЦ ПТО у Полтавській області.

У ході роботи засідання присутні мали змогу оглянути матеріально-технічну базу закладу освіти.

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради та затверджені методичні напрацювання педагогічних працівників.