Засідання обласної секції методистів ЗП(ПТ)О

26 червня 2023 року на базі ДПТНЗ „Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги” відбулося засідання обласної секції методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області.
Спікери (представники НМЦ ПТО у Полтавській області) представили учасникам ЗП(ПТ)О:
– результати вивчення стану викладання навчальних предметів „Трактори”, „Українська мова” протягом 2022/2023 навчального року (Ірина Долина);
– підсумки реалізації міжнародного проєкту „EU4Skills: кращі навички для сучасної України” у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області (Тетяна Дмитренко);
– оновлену процедуру атестації педагогічних працівників відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2022 року №805 „Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників” (Олена Ярина).
У ході засідання секції викладачем ПТУ 44 м. Миргорода, членом ГО “Прогресильні” Сергієм Сидоренком було презентовано ініціативи ГО “Прогресильні” та основні етапи #Профтех_ТоТ, що проходив 16-18 червня в м. Одеса.
Також під час заходу, за підсумками 2022/2023 навчального року, педагогічні працівники ЗП(ПТ)О були нагороджені грамотами НМЦ ПТО у Полтавській області.
Щиро дякуємо всім учасникам освітнього процесу за плідну та натхненну роботу впродовж року, бажаємо гарного відпочинку та нових звершень у 2023/2024 навчальному році.