Всеукраїнський вебінар по реалізації STEM-проєктів у ЗП(ПТ)О

28 березня 2023 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Полтавській області був проведений Всеукраїнський вебінар „STEМимо: внесок ЗП(ПТ)О у відродження України”.

Захід організовано з метою обміну досвідом впровадження STEM-освіти в освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Під час вебінару увагу було зосереджено на STEM-проєкт як засіб посилення дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької навчальної діяльності, що забезпечує формування в учнівської молоді компетентностей, необхідних для вирішення різноманітних завдань і вимагає знань у різних галузях науки і техніки.

Запропоновані проєкти відповідали тематиці заходу, носили актуальний характер, були цікавими, доступними для сприйняття та продемонстрували плідну і творчу взаємодію „викладач-учень”.

Слухачі вебінару мали змогу ознайомитися з роботою Навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти Дніпропетровської, Запорізької областей, наповненням їх сайтів щодо впровадження STEM-освіти в освітній процес ЗП(ПТ)О, а також заслухати матеріали власного досвіду викладачів Черкаської област

Загалом у заході взяли участь педагогічні працівники Полтавської, Харківської, Івано-Франківської, Луцької, Херсонської, Кіровоградської, Чернігівської, Запорізької, Дніпропетровської та Черкаської областей.

Матеріали Всеукраїнського вебінару „STEМимо: внесок ЗП(ПТ)О у відродження України” можна переглянути за посиланням: