Засідання обласної методичної секції викладачів і майстрів виробничого навчання зі зварювальних професій

16 березня 2023 року у режимі онлайн відбулося засідання обласної методичної секції викладачів і майстрів виробничого навчання зі зварювальних професій на тему „Розвиток професійних компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників зварювальної галузі”.
Під час засідання секції обговорювалися питання осучаснення змісту і методів професійної підготовки, розвитку професійних компетентностей здобувачів освіти, впровадження сучасних педагогічних технологій у освітній процес.
Методист НМЦ ПТО І. Пазич висвітлила шляхи підвищення якості професійної підготовки зі зварювальних професій у ЗП(ПТ)О област.
Викладач професійно-теоретичної підготовки Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука О. Печорських звернула увагу колег на особливості впровадження Державного освітнього стандарту з професії „Електрогазозварник” та „Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” в освітній процес.
Заступник директора з НВР О. Скірська ознайомила учасників секції з сучасними підходами до профорієнтації та популяризації зварювальних професій у ПТУ № 26 м. Кременчука.
Викладач професійно-теоретичної підготовки Полтавського професійного ліцею І. Лісна представила свій досвід: „Використання інтелект-карти як засобу візуалізації навчального матеріалу на уроках професійно-теоретичної підготовки”.
По закінченню були підведені підсумки засідання секції і прийняті методичні рекомендації.