Відбувся STREAM за участі викладачів всесвітньої історії, історії України і географії

20 жовтня 2022 року в онлайн режимі відбувся STREAM за участі викладачів всесвітньої історії, історії України і географії закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на тему: „Деімперіалізація” навчальних програм з всесвітньої історії та історії України в умовах викликів воєнного стану”.

Захід розпочала методист НМЦ ПТО у Полтавській області О. Булочнікова з рекомендацій у сфері морально-психологічної участі викладача у сьогоденні здобувачів освіти та на виконанні освітянською спільнотою трьох важливих задач: соціальної, фізичної і когнітивної.

Голова секції, викладач Полтавського професійного ліцею М. Замула розкрив тему зібрання, а М. Ступка, викладач Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області та О. Цугуй, викладач Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука поділились досвідом організації        і можливостей онлайн уроків в умовах воєнного стану.

Учасники заходу мали можливість обміну думками щодо визначеної теми зібрання, знайти відповідь на деякі нагальні запитання та висловитися з приводу побажань на майбутні зустрічі в такому форматі.