Відбувся STREAM за участі викладачів хімії, біології і екології

19 жовтня 2022 року в онлайн режимі відбувся STREAM за участі викладачів хімії, біології і екології закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на тему „Організація і можливості онлайн-уроку з хімії, біології і екології в умовах воєнного стану”.

Напередодні STREAM із викладачами фізики і математики продемонстрував, що така форма роботи дозволяє більш глибше і детально переглянути поточні проблеми, пов’язані проведенням онлайн-уроків в умовах воєнного стану, поділитися з колегами і знайти відповіді на свої запитання.

Голова секції викладачів хімії, біології і екології О. Шаповал, викладач Полтавського професійного ліцею розпочала захід з цікавого відео, яке налаштувало учасників секції на позитивний настрій і на відчуття, що всі присутні є членами однієї команди.

Своїми надбаннями у проведенні онлайн уроків з хімії, біології і екології у ЗП(ПТ)О поділились з колегами: Я. Даценко, викладач ДПТНЗ „Професійний аграрний ліцей” м. Кобеляки; С. Леус, викладач ДПТНЗ „Полтавський професійний ліцей транспорту”. О. Німченко, викладач Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області; Л. Сук, викладач ДНЗ „Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г.Боровенського”; Ю. Халімон, викладач ДНЗ „Полтавський політехнічний ліцей”.

Після обговорення всіх заданих питань всі учасники заходу зійшлися на думці, що таку форму роботи варто продовжувати.

Методист НМЦ ПТО у Полтавській області О. Булочнікова у заключному слові донесла присутнім деякі нагальні зміни у роботі з МАНом та STEM-проєктами.