Обласна конференція до Міжнародного дня кухаря та кулінара

Кухар — одна з найдавніших і вічно сучасна професія. Про кухарів складають прислів’я і приказки, розповідають легенди. Добрий кухар цінується у всі часи і у всіх народів.

Кухар – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого. Кухар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити.

За ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області 20 жовтня 2022 року відбулася обласна конференція до Міжнародного дня кухаря та кулінара „Підготовка кваліфікованих робітників ресторанного сервісу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти”.

До участі у заході були залучені педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Полтавської області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників ресторанного сервісу.

Спікерами конференції стали:

Ірина Долина, директор НМЦ ПТО у Полтавській області;

Олександра Горобець, доцент кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства ВНЗ Укоопспілки „Полтавський університет економіки і торгівлі”;

Ольга Кучеренко та Людмила Олексієнко, викладач та майстер виробничого навчання Полтавського професійного ліцею;

Ольга Мархель та Марина Єльченко, майстри виробничого навчання Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука;

Оксана Бугаєнко, майстер виробничого навчання Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С. Макаренка;

Наталія Ярошенко, майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м .Хорол Полтавської області;

Галина Фіщук, викладач ДПТНЗ „Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги”;

Яна Удовицька, викладач Професійно-технічного училища №26 м. Кременчука.

Представлені доповіді були цікавими, пізнавальними та розкрили: різні сторони підготовки кваліфікованих робітників; питання використання сучасних виробничих та педагогічних технологій; співпрацю ЗП(ПТ)О з роботодавцями та соціальними партнерами; розвиток творчості та креативності здобувачі освіти.

Модератор конференції – Тетяна Дмитренко, методист НМЦ ПТО у Полтавській області.