Відбувся STREAM за участі викладачів фізики і математики

18 жовтня 2022 року в режимі онлайн відбувся STREAM за участі викладачів фізики і математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на тему „Організація і можливості онлайн-уроку з фізики/математики в умовах воєнного стану”.

STREAM – це нова форма роботи, розрахована на обмін досвідом роботи щодо проблемних питань.

Збройна агресія російської федерації та оголошення в Україні воєнного стану внесли свої корективи в освітній процес ЗП(ПТ)О. У нинішніх умовах викладачі повинні звертати увагу не тільки на академічні успіхи, а й на підтримку і нормалізацію психічного стану здобувачів освіти.

Захід розпочали методист НМЦ ПТО у Полтавській області Оксана Булочнікова та голова секції викладачів фізики і математики, викладач Вищого професійного гірничо-будівельного училища Раїса Давидова.

Своїми надбаннями у проведенні онлайн-уроків з фізики/математики у ЗП(ПТ)О поділились: Л. Гайтан, викладач Полтавського професійного ліцею; І. Мєркулова, викладач Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука; В. Христенко, викладач Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області; О. Грудкова, викладач Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області; В. Григорович, викладач ДНЗ „Гадяцьке вище професійне аграрне училище”.

Після обговорення всіх заданих питань було підведено підсумок – дана форма роботи цікава, доцільна і корисна.