Громадянська освіта як запорука розвитку та підтримки демократії

У період з 01 по 06 серпня 2022 року методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Лідія Левада та викладач ДНЗ «Полтавський політехнічний ліцей» Ольга Єрмолаєва пройшли тренінг для закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Інтерактивні методики викладання курсу «Демократія: ідеї на практиці», організаторами якого стали Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES Ukraine) спільно з директоратом професійної освіти Міністерства освіти і науки України в особі генерального директора Ірини Шумік.

Розробниками курсу інтерактивних методик викладання громадянської освіти є консультанти IFES: Ірина Лященко, Марія Колоколова, Микола Попадюк.

Мета курсу – сформувати в учнівської молоді необхідні знання, навички та ставлення, пов’язані з відповідальною демократичною взаємодією громадян у суспільстві. Учні повинні розуміти місце і роль влади та громадянина в умовах демократії.

Протягом 2022/2023 навчального року 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, у тому числі й ДНЗ «Полтавський політехнічний ліцей», пілотуватимуть впровадження даного курсу в освітній процес.