Конкурс фахової майстерності з професії “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”

Впродовж 1-2 червня проходив конкурс фахової майстерності з професії “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”.

У конкурсі взяли участь учні 22-х закладів професійної (професійно-технічної) освіти України. Півфінал конкурсу відбувся на базі Київського вищого професійного училища будівництва, а фінал – в межах фестивалю Install Fest Ukraine.

Півфінал конкурсу складався з теоретичної та практичної частини, а фінал – тільки з практичного. Завдання відповідали вимогам третього кваліфікаційного розряду з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Учасником від Полтавської області був учень ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище» Олександр Целуйко, який отримав диплом учасника.

Конкурс проходив у межах проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні”, що впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдинг” та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку “Свісконтакт” за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою створення платформи для посилення співпраці між закладами професійної освіти та представниками бізнесу, популяризації робітничих професій, а також для виявлення талановитої учнівської молоді.