Засідання Всеукраїнської робочої групи з розроблення державного освітнього стандарту

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08 березня 2024 року №290 „Про організаційні заходи щодо розроблення та затвердження державних освітніх стандартів у 2024 році” НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 16  квітня 2024 року в режимі онлайн відбулося засідання Всеукраїнської робочої групи з розроблення державного освітнього стандарту для професії 8159 „Лаборант хімічного аналізу”.

Зі словами привітання до учасників робочої групи звернулася директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Ірина Долина. Вона привітала всіх з Всесвітнім днем вишиванки та зазначила, що попри те, що свято проходить за умов повномасштабної війни, воно об’єднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів, бо кожна вишиванка – це генетичний код нашої нації.  

У Полтавській області розробку проєкту Державного освітнього стандарту буде координувати Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука у співпраці з основним замовником робітничих кадрів ПАТ “УКРТАТНАФТА”. До складу робочої групи входять представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти з Рівненської, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Побажаємо учасникам плідної співпраці!