Відбулася методична сесія для викладачів зарубіжної літератури

14 травня 2024 року на факультеті української філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбулася методична сесія на тему „Змістова наповненість та національно-патріотична спрямованість сучасного уроку зарубіжної літератури” за участі завідувачки кафедри світової літератури, професорки Ольга Ніколенко, викладачів кафедри світової літератури – доценток Тетяни Конєвої і Наталії Тарасової; директорки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Ірини Долини та методистки Лідії Левади; викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Нас привітно зустріли деканка факультету української філології та журналістики, доцентка Оксана Кирильчук і заступниця деканки української філології та журналістики, доцентка Людмила Дейна. Вони розповіли про актуальні спеціальності, що пропонує факультет української філології та журналістики, про традиції й здобутки факультету, творчі активності студентів.

Деканка Оксана Кирильчук, заступниця деканки Людмила Дейна, професорка Ольга Ніколенко, доцентка Світлана Педченко провели для присутніх екскурсію науковими центрами факультету. Педагоги мали змогу відвідати Центр української мови, Центр українсько-японської дружби «Сакура», Лінгвістичний центр, Науково-методичний центр якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури, Короленківський центр країнознавства.

Для викладачів зарубіжної літератури завідувачка кафедри світової літератури, професорка Ольга Ніколенко та викладачі кафедри світової літератури (доцентки Тетяна Конєва і Наталія Тарасова) провели лекторій стосовно сучасних підходів до викладання зарубіжної літератури. Професорка Ольга Ніколенко виступила із двома лекціями: про особливості формування компетентностей у Новій українській школі і про актуальні аспекти творів класичної й сучасної літератури, які вивчають старшокласники. Доцентка Тетяна Конєва представила викладачам зарубіжної літератури лекцію про теорію нової драми кінця XIX – початку XX століть та компаративне вивчення творів Г. Ібсена і В. Винниченка.

Співпраця факультету української філології та журналістики з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Полтавській області триває. Щиро дякуємо професорці Ользі Ніколенко та деканці Оксані Кирильчук за теплу зустріч і міцні взаємини.