Секція викладачів історії і суспільних дисциплін

24 квітня 2024 року в онлайн режимі відбулося засідання обласної секції викладачів історії і суспільних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на тему „Актуальні проблеми методики навчання історії”.

З вітальним словом до учасників звернулася Ірина Долина – директор НМЦ ПТО у Полтавській області.

Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Оксана Булочнікова акцентувала увагу учасників зібрання на питанні діагностики та подолання „освітніх втрат”.

Викладач ДНЗ „Полтавський політехнічний ліцей” Ольга Єрмолаєва поділилася власними напрацюваннями, як від теорії переходити до практики.

Ефективність використання опорних конспектів при викладанні історії розкрила у своєму виступі викладач ДПТНЗ „Професійний аграрний ліцей” м. Кобеляки Катерина Шабалтій.

Багаторічним досвідом участі учнів у конкурсах МАН, а також про алгоритм підготовки здобувачів освіти до дослідницької роботи з усної історії поділилася Ганна Гусєєва, викладач ДНЗ „Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г. Боровенського”.

Голова секцїї, викладач Полтавського професійного ліцею Михайло Замула підготував для колег корисний чекліст щодо підготовки учнів до НМТ.

Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Оксана Булочнікова підсумувала роботу засідання секції і зосередила увагу присутніх на напрямах роботи у 2024-2025 навчальному році.

Після підведення підсумків були прийняті рекомендації секції викладачів історії і суспільних дисциплін.