Секція викладачів хімії, біології і екології

23 квітня 2024 року в онлайн режимі відбулося засідання обласної секції викладачів хімії, біології і екології закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на тему „Орієнтація освітнього процесу на особистість здобувача освіти, його особливості та здібності як спосіб уникнення освітніх втрат”.

З вітальним словом до учасників звернулася Ірина Долина – директор НМЦ ПТО у Полтавській області.

Усі спікери виступили з цікавим, змістовним матеріалом, який містив в собі інформацію про новинки в освітньому просторі сьогодення.

Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Оксана Булочнікова і викладач ДПТНЗ „Професійний аграрний ліцей” м. Кобеляки Ярослава Даценко зосередили увагу учасників зібрання на питанні діагностики та подолання „освітніх втрат”.

Людмила Токшелукова, викладач Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області поділилася з колегами своїми напрацюваннями у сфері штучного інтелекту.

Не залишився осторонь такий вид педагогічної діяльності, як бінарні уроки. Їх перевагу продемонструвала викладач Вищого професійного гірничо-будівельного училища Ольга Сорока.

Викладач ДНЗ „Гадяцьке вище професійне аграрне училище” Аліна Дубовик і викладач Професійно-технічного училища №4 м. Полтави Анастасія Горліковська зацікавили учасників засідання матеріалом про створення та використання інтерактивних плакатів і додатків, а також віртуальних симуляцій при вивченні, закріпленні матеріалу та при проведенні демонстрацій і лабораторно-практичних робіт

Після підведення підсумків були прийняті рекомендації секції викладачів хімії, біології і екології.