Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області

17 червня 2021 року у режимі онлайн відбулося чергове засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області.

Директор Навчально-методичного центру Ірина Долина ознайомила присутніх з підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О області у 2021 році.

Про проведені заходи, присвячені Року математики розповіла Оксана Булочнікова, методист НМЦ ПТО у Полтавській області.

Олена Ярина, методист НМЦ ПТО у Полтавській області, доповіла про підсумки підвищення кваліфікації керівних і педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області у 2020/2021 навчальному році.

Про стан вивчення та узагальнення передового педагогічного досвіду у ЗП(ПТ)О області протягом навчального року розповів Віктор Гриженко, заступник директора з методичної роботи НМЦ ПТО у Полтавській області.

Тетяна Короп, методист НМЦ ПТО у Полтавській області презентувала досвід роботи викладачів української мови і літератури Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука Маргарити Корчукової та Людмили Горіславець на тему „Пошук нового змісту, форм, методів і засобів проведення тижнів української мови і літератури”.

По завершенню засідання було прийняте рішення навчально-методичної ради та затверджені методичні напрацювання педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області.

Матеріали НМР