Проєкт «Крок назустріч»

09 червня 2021р. відбулася очно-дистанційна зустріч-засідання круглого столу за підсумками проєкту «Крок назустріч: інтеграція та захист прав осіб з інтелектуальними та психосоціальними обмеженнями», який реалізували Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я» спільно з Полтавським інститутом економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Учасником заходу стала і методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Лідія Левада.

У рамках ініціативи близько 100 педагогічних працівників Полтавської області (переважна більшість – профтехосвітяни), які працюють з особами із затримкою психічного розвитку та інтелектуальними порушеннями (учні спеціальних груп), безкоштовно пройшли підвищення кваліфікації.

З березня по травень (дев’ять навчальних семінарів на платформі ZOOM – 90 годин) слухачі курсу поповнювали свої знання щодо прав осіб з інвалідністю, соціалізації дітей з інтелектуальними та психосоціальними обмеженнями, мистецтвотерапії.

Висловлюємо щиру вдячність за належну організацію курсу підвищення кваліфікації наших педагогів координаторам проєкту: директору Полтавського інституту економіки і права Надії Мякушко і старшому викладачу кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Наталії Златопольській; чудовим спікерам – за набуті знання: Світлані Ілініч, кандидату філологічних наук, заступнику директора з науково педагогічної роботи Вінницького інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університету розвитку людини «Україна»; Олесі Дубович, кандидату юридичних наук, доценту кафедри підприємництва і права Полтавського державного аграрного університету; Ользі Федій, доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка та всім небайдужим, тому, хто ділився з нами своїм досвідом роботи.