Онлайн-навчання в рамках реалізації обласного проєкту „Створення безпечного освітнього середовища ЗП(ПТ)О”

Сьогодні, 19.04.2021, заступники директорів з навчально-виховної роботи та інженери з охорони праці (всього 30 осіб) пройшли онлайн-навчання в рамках реалізації обласного роєкту „Створення безпечного освітнього середовища закладів професійної (професійно-технічної) освіти” на тему „Розслідування нещасних випадків з учасниками освітнього процесу”.

Слухачі поінформовані про єдиний порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, що сталися з учасниками освітнього процесу. Під час заняття визначили черговість дій закладу освіти у разі нещасного випадку. З’ясували склад комісії із розслідування нещасних випадків, особливості та терміни її роботи.

Презентацію до заняття можна переглянути та завантажити тут

Питання щодо нещасних випадків під час дистанційного навчання законодавством на сьогодні не врегульоване. Керуючись новим Положенням про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу, рекомендуємо випадки травматизму та нещасні випадкипід час дистанційного навчання розслідувати та брати на облік відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру. Керівник закладу приймає рішення щодо розслідування нещасного випадку на підставі таких документів:

  • звернення батьків потерпілого (або осіб, які їх замінюють);
  • довідка лікувального закладу, якою засвідчено факт ушкодження здоров’я внаслідок нещасного випадку.

Бажаємо усім міцного здоров’я, бережіть себе і своїх рідних!