Секція викладачів фізики і математики

24 березня 2021 року в онлайн режимі відбулося засідання обласної секції викладачів фізики і математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на тему „Дистанційне та змішане навчання як засіб модернізації освітніх послуг”.
З вітальним словом до учасників звернулася ІРИНА ДОЛИНА – директор НМЦ ПТО у Полтавській області.
Методист НМЦ ПТО у Полтавській області ОКСАНА БУЛОЧНІКОВА зосередила увагу учасників засідання на досягнутому у впровадженні STEM-освіти у ЗП(ПТ)О і на перспективах розвитку.
Усі підготовлені до засідання матеріали була надзвичайно цікавими, актуальними і стосувались власного досвіду ефективної взаємодії викладача і учня в умовах дистанційного та змішаного навчання.
Викладач фізики та астрономії ДНЗ „Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г.Боровенського”, ГАЛИНА МОТУЗКО, поділилась досвідом використання можливостей STEM-кабінету.
Глибоко розкрив питання міждисциплінарних зв’язків у освітньому процесі та використання STEM-елементів при викладанні нового матеріалу та закріпленні вивченого викладач фізики, математики та астрономії МЦППЗЗВ м.Хорол Полтавської області, ВОЛОДИМИР ХРИСТЕНКО. Також доповідач анонсував серію практичних задач на основі флеш-анімації з професійним спрямуванням.
ОЛЕСЯ ТРИСТАН, викладач математики РЦ ПТО №1 м. Кременчука, презентувала досвід використання хмарних, інформаційно-комунікаційних, інтерактивних технологій.
Свій погляд на сучасний предметний тиждень і STEM-дні донесла до слухачів секції ЛЮДМИЛА ГАЙТАН, викладач фізики Полтавського професійного ліцею.
ІННА ЛОБАЧ, викладач математики ДПТНЗ „ПВПУ ім. А.О. Чепіги”, поділилась власними враженнями про участь у всеукраїнському конкурсі „Учитель року”.
Після підведення підсумків були прийняті рекомендації секції викладачів фізики і математики.
Матеріали секції