Робоча нарада з питань організації інклюзивного навчання

Щойно відбулася  онлайн робоча нарада  з питань організації інклюзивного навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, в якій взяли участь заступники директорів з навчально-виробничої та навчально-виховної роботи.

З порядком денним наради присутніх ознайомила директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Ірина Долина. Мотиваційний та правовий аспекти створення інклюзивних груп у ЗП(ПТ)О детально та доступно розкрив директор Комунального закладу „Інклюзивно-ресурсний центр” Полтавської міської ради Сергій Зайцев. А Методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського Наталія Васильєва презентувала  положення про обласний конкурс „Кращий заклад освіти з інклюзивним навчанням”. Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Лідія Левада акцентувала увагу присутніх на роботі приймальної комісії щодо комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров’я та професійної придатності вступників.

Під час робочої наради ухвалили: посилити роботу щодо інформування педагогічних колективів ЗП(ПТ)О, наших вступників та їхніх батьків стосовно інклюзивної освіти; систематично організовувати заходи з підвищення кваліфікації для педагогів, які працюють  зі спеціальними та інклюзивними групами; взяти участь у обласному конкурсі „Кращий заклад освіти з інклюзивним навчанням”.