Безпечне освітнє середовище

  Сьогодні, 9 лютого 2021 року, відбулося онлайн-засідання робочої групи з розроблення стандартів та критеріїв безпечного освітнього середовища.

  Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Л. Левада доповіла про стан реалізації обласного проєкту „Створення безпечного освітнього середовища закладу професійної (професійно-технічної) освіти”.

  Серед усіх прав, якими наділені учасники освітнього процесу, саме право на життя і здоров’я є найціннішим, а його забезпечення має бути головним у роботі закладу освіти. Педагоги, учні та батьки одностайні щодо важливості здорового і комфортного освітнього простору, що сприяє підвищенню якості навчання. Щоб визначити, наскільки освітнє середовище безпечне, необхідно з’ясувати чи відповідає воно певним критеріям.

  Наразі учасники засідання визначили стандарти та критерії безпечного освітнього середовища. Протягом наступних двох тижнів триватиме робота щодо розроблення індикаторів для аналізу сильних та слабких сторін політики закладу, спрямованої на безпечність навчання.

  Висловлюємо щиру вдячність членам робочої групи за активність та відповідальність, творчий пошук шляхів вирішення поставлених завдань.